Specjalizacje Ginekolog, Położnik
Wykształcenie Akademia Medyczna w Warszawie
Doświadczenie I Klinika Położnictwa i Ginekologii CMKP
Dni pracy Poniedziałek 8:00 - 14:00
Wykonuje USG - USG ginekologiczne

- USG położnicze

- USG połówkowe

- USG ciąży 3D/4D

- USG przezierności karkowej


- Antykoncepcja

- Diagnostyka i leczenie niepłodności

- Prowadzenie ciąży

- Test PAPP-A

 

Dodatkowe informacje


USG GINEKOLOGICZNE I PRENATALNE, DIAGNOSTYKA GENETYCZNA, TESTY PAPP-A, LECZENIE NIEPŁODNOŚCI, PODSTAWOWE PROBLEMY GINEKOLOGICZNE.

Lekarz specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu niepłodności, ultrasonografii prenatalnej i ginekologicznej, prowadzeniem ciąż fizjologicznych i patologicznych, antykoncepcji oraz w małoinwazyjnym leczeniu operacyjnym.

Skutecznie leczy wszelkiego rodzaju infekcje narządu rodnego, zarówno występujące sporadycznie, jak i przewlekle.

Podstawowe problemy jakimi zajmuje się lekarz to objawy okołomenopauzalne, nieprawidłowe krwawienia z dróg rodnych, plamienia międzymiesiączkowe, bolesne współżycie oraz każda inna dolegliwość istotna dla pacjentki.

Ultrasonografia prenatalna i ginekologiczna Wykonuje badania ultrasonografii prenatalnej w każdym tygodniu ciąży, wykorzystuje wszystkie dostępne techniki ultrasonograficzne, w tym 3D i 4D. Lekarz posiadam uprawnienia do prenatalnej diagnostyki genetycznej, w tym do testów PAPP-A (FMF). Jest certyfikowanym członkiem IOTA, której celem jest poprawa skuteczności rozpoznawania guzów jajnika.

Antykoncepcja: metodę antykoncepcji lekarz dobiera do preferencji pacjentki i dotyczących jej przeciwwskazań. Bierze pod uwagę metody krótkoterminowe, jak i długoterminowe (implanty podskórne, wkładki dopochwowe i domaciczne).

Usługi medyczne