ortopeda

Ortopeda

  • Ortopeda

Pomożemy zwalczyć dolegliwości ortopedyczne związane ze stanami chorobowymi oraz urazami. Zajmujemy się Pacjentami w każdym wieku, a nasi specjaliści dobierają metodę leczenia indywidualnie do każdego z nich.

Nasza oferta obejmuje:

  • konsultacje ortopedyczne dorosłych, młodzieży, dzieci, niemowląt i noworodków,
  • zaawansowana ultrasonografia narządu ruchu,
  • diagnostyka i leczenie wad postawy u dzieci i młodzieży,
  • diagnostyka ultrasonograficzna i leczenie stawów biodrowych u noworodków i niemowląt,
  • blokady ortopedyczne
  • kwas hialuronowy

 

Poradnia ortopedyczna dorosłych, dzieci i młodzieży

Możliwość swobodnego poruszania się to jeden z czynników naszego dobrego samopoczucia. Urazy, bóle, przeciążenia i nadwyrężenia potrafią sprawić, że codzienne czynności zamieniają się w udrękę. Im poważniejsza dolegliwość, tym dotkliwszy ból i większe ograniczenie w normalnym funkcjonowaniu. Tylko jak ocenić, czy np. boląca noga to stłuczenie, a nie zerwanie mięśnia albo zwichnięcie? Każdy z nas czuje ból inaczej, a postawienie właściwej diagnozy często wymaga pomocy specjalisty.

Oferujemy nie tylko konsultacje, badanie USG, iniekcje i fizjoterapię, ale również zabiegi operacyjne w Polsce, wskazówki, gdzie zaopatrzyć się w sprzęt ortopedyczny oraz wystawiamy skierowania na specjalistyczne badania diagnostyczne. Dobro Pacjenta to dla nas cel nadrzędny. Swoim zaufaniem obdarzają nas także rodzice, którzy zgłaszają się na badanie USG bioderek dzieci między 2 a 6 tygodniem życia. Starsze pociechy warto przyprowadzić na badanie wad postawy. Zarówno fizjoterapeuta, jak i ortopeda poświęcają Pacjentowi tyle czasu, aby wyszedł on doinformowany i wiedział, jak dalej ma przebiegać jego leczenie

Lekarze