psychiatra

Psychiatra

  • Psychiatra

Nasi doświadczeni specjaliści pomogą Ci odnaleźć równowagę wewnętrzną, dotrą do przyczyn Twoich problemów lękowych i depresyjnych, udzielą Ci pomocy i wsparcia.

Leczeniem farmakologicznym mogą złagodzić objawy i dolegliwości. Pomogą wyjść z problemu nadużywania leków, alkoholu czy narkotyków.

Nasza oferta zawiera

– konsultacje lekarza psychiatry

– psychoterapie

 

Pojawiają się u Ciebie dolegliwości takie jak zaburzenia lękowe, spadek aktywności społecznej i brak motywacji, depresja, bezsenność, nerwice, natręctwa, zaburzenia urojeniowe, schizofrenia, choroby otępienne (Alzheimer, Parkinson), zaburzenia odżywiania (anoreksja, bulimia), zaburzenia osobowości, zaburzenia seksualne. Zapisz się na wizytę do psychiatry i pozwól sobie pomóc.

 

Depresja może być utożsamiana z patologicznym smutkiem – czyli obniżenie nastroju. Choroba ta charakteryzuje się zmniejszeniem energii i spowolnieniem psychoruchowym (brakiem sił fizycznych

i psychicznej motywacji do działania, trudnościami w myśleniu, działaniu, reagowaniu na otocznie).

Myśli i uczucia depresyjne związane są z poczuciem winy, niższości, myślami samobójczymi, lękiem.

Depresje można skutecznie leczyć. Naszym pacjentom zapewniamy profesjonalną diagnostykę oraz nowoczesne, zindywidualizowane metody terapii.

Nerwica to zaburzenie psychiczne, które wiąże się z doświadczaniem cierpienia i lęku, które upośledzają codzienne funkcjonowanie. Zaburzenia lękowe (nerwice) dotykają wiele osób i znacznie utrudniają normalne funkcjonowanie. A tymczasem dostępne są skuteczne metody leczenia, zarówno objawowego (bezpieczna farmakoterapia), jak i definitywnego (psychoterapia).

W zakres naszych usług wchodzi diagnostyka i leczenie poniższych dolegliwości.

– nerwice

– natręctwa

– depresja

– bezsenność

– zespół lęku napadowego

– zespół lęku uogólnionego

– zespół stresu pourazowego

– zaburzenia urojeniowe

-schizofrenia

– choroby otępienne (Alzheimer, Parkinson)

– zaburzenia odżywiania (Anoreksja, Bulimia)

– zaburzenia osobowości

– zaburzenia seksualne

Lekarze