psycholog

Psycholog

PORADNIA PSYCHOLOGICZNA 

Zakres badań

PSYCHOLOG,

PSYCHOTERAPEUTA,

PSYCHODIETETYK,

DIETETYK,

TRENER ROZWOJU OSOBISTEGO,

COACH,

NASZA OFERTA

Porada psychologa, psychoterapeuty, dietetyka, psychodietetyka może być dla Ciebie korzystną formą pomocy w przypadku, gdy, doświadczasz kłopotów wychowawczych, trudności w relacji z dzieckiem, nie wiesz jak radzić sobie z nadmiarem stresu, cierpisz z powodu zaburzeń emocjonalnych bądź behawioralnych (np. uzależnień) i nie masz pewności jakiej pomocy potrzebujesz oraz dokąd udać się ze swoim problemem.
Oferujemy konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną, grupową oraz terapię dla par, sesje coachingowe i treningi rozwoju osobistego.
Indywidualna psychoterapia krótkoterminowa jest formą pomocy obejmującą zazwyczaj 10-12 sesji. Spotkania odbywają się raz w tygodniu (niekiedy częściej). Psychoterapia krótkoterminowa ogniskuje się wokół określonego zagadnienia, nad którym chcesz pracować – przy czym to Twoje oczekiwania kreują cel, do którego decydujesz się zmierzać. Jeśli masz problem i uznasz, że rozwiązanie Twojego problemu jest możliwe – będę pomagać Ci w poszukiwaniu najlepszej dla Ciebie drogi do tego rozwiązania.

Lekarze